Головна сторінка

МАТЕМАТИКА – ЧАСТИНА НАШОГО ЖИТТЯ

Математику вже тому вивчати потрібно,
що вона розум в порядок приводить.
М. Ломоносов
З 21 по 25 листопада 2016 р. у ДНЗ «Білоцерківське ПТУ ім. П. Р. Поповича» відбувалися заходи у рамках тижня математики. У програмі тижня – змістовні та цікаві - лекція «Математика та мистецтво», конкурс «Малюють, мудрують, пишуть, відповідають на уроках математики», усний журнал «Цікаві бувальщини та пригоди з життя великих людей», гра «Подорож країною математики», розв’язування задач професійного спрямовування, виставка математичних стіннівок і листівок.

Родзинкою тижня став відкритий урок «Тіла обертання, об’єми тіл обертання», який підготувала і провела у групі № 133 викладач математики Ляшенко Ж. В.
Під час уроку учні закріпили свої знання про циліндр, конус, кулю та дізналися як обчислюється об’єми цих геометричних тіл, виконували тестові завдання та розв’язування задачі. Відбувся захист мультимедійних презентацій, які підготували учні, об’єднані у три домашні групи.
Кожна група представляла тіла обертання, пов’язуючи математичний матеріал із життям («Циліндр в архітектурі», «Конус навколо нас», «Куля в природі»).
Урок пройшов у теплій, доброзичливій атмосфері. Було продемонстровано різні форми групової та індивідуальної роботи, цікаві прийоми оцінювання активності учнів на уроці.
Заходи, проведені упродовж тижня, змогли переконати, що про складну науку математику можна говорити доступно і цікаво.

Комментариев нет:

Отправить комментарий