Позакласна робота

 
 

    Щороку 3-го грудня весь світ відзначає День захисту людей з особливими потребами. Метою нашого заходу було привернення уваги до проблем тих, хто став інвалідом від народження, в дитинстві чи під час дорослого життя.

     Усі ми звикли до слів «толерантність», «рівні права», «соціальний захист»… Та насправді ми навіть не маємо уявлення про спектр проблем, з якими стикаються люди, що відрізняються від середньостатистичного громадянина нашої держави. Зустрічаючи на вулиці інваліда на милицях або у візку, чи замислюємось ми над його непростою долею? А що цим людям потрібно?...Доброта, милосердя і розуміння. Доброта і милосердя - два крила,  на яких тримається людство.

    Кожен із нас може допомогти людям з особливими вадами бути щасливими. Достатньо тільки побачити в цих людях — людей, в цих дітях — дітей.

   Завжди пам’ятайте, що і зараз, і у майбутньому ми хочемо бачити вас людьми з красивою доброю душею, в якій немає місця підлості і заздрощам, лицемірству і злості. Живіть так, щоб людям було добре поряд з вами, щоб ваша душа співала лише добром. Добра людина і сама схожа на ясне сонечко, тому що вона всіх вміє зігріти своєю любов’ю, турботою, ласкою, щирістю та щедрістю.

Немає коментарів:

Дописати коментар