вівторок, 28 листопада 2023 р.

 23.10.2023

ХОЧЕШ БУТИ УСПІШНИМ – ВИВЧАЙ МАТЕМАТИКУ

Математика проявляється у більшості сфер нашого повсякденного життя. Це дозволяє нам краще зрозуміти світ навколо нас. І мова йде не про дроби чи заповнення робочих паперів. Використання чисел і цифр можна знайти скрізь – від кулінарії і ліків до засобів масової інформації з їхніми відсотками та графіками.
Навіть речі, про які й не думаєш, насправді зводяться в основі своїй до математики та структури, яку вона привносить у наше повсякденне життя. Візьмемо, наприклад, шопінг, приготування їжі, купівлю нерухомості, майстрування, подорожі, азартні ігри, відеоігри, водіння та визначення часу – нічого з цього не можливе без математики.

Саме математика навела порядок у громадах по всій планеті та запобігла хаосу та катастрофам. Багато з наших успадкованих людських якостей виховуються і розвиваються математичними теоріями: наше просторове усвідомлення та мислення, навички розв’язувати проблеми, здатність міркувати і навіть наша творчість та спілкування тощо.
Тому тиждень математики в ЗП(ПТ)О «Білоцерківський професійний коледж» і проходив (16.10.23-20.10.23) під гаслом «Хочеш бути успішним – вивчай математику». Викладач математики Жанна Ляшенко разом зі здобувачами освіти провели цікаві різноманітні заходи, які довели, що математика – дуже цікава наука.

Під час відкриття тижня відбулася виставка агітаційних листівок «Математика потрібна, математика важлива», які готували всі групи.
Наступного дня здобувачі освіти ІІ курсу виступили з повідомленнями з теми «Інтернет на користь: цікава та зрозуміла математика», а також підготували альманах «Жива математика».

Дуже цікаво пройшов відкритий урок математики у групі 131 з теми «Елементи теорії ймовірностей», який Жанна Володимирівна провела у формі математичного казино, а здобувачі освіти були активними та продемонстрували добрі результати.У тому, що математика скрізь навколо нас, ще раз переконалися здобувачі освіти коледжу під час лекції «Числа навколо нас» та інтерактивної вікторини «Відомі математики на монетах і банкнотах України і світу», які провела Ляшенко Ж. В.

Закінчився тиждень математики не менш цікаво й захопливо: на математичному брейн-рингу змагалися команди здобувачів освіти І курсу, де переможцем стала група 111.
Отже, вивчати математику – це відкривати світ можливостей!

Немає коментарів:

Дописати коментар